Szafka narożna prosta

Szafka narożna prosta:

Łączenia między szafkami:

Szafka narożna prosta występuje w dwóch wersjach:

2 łączenia – w tej wersji blenda konstrukcyjna jest nakładana, do niej dochodzi blenda w dekorze frontu. Do blendy w kolorze frontu prostopadle przymocowana jest druga blenda w dekorze frontu.

Ta wersja szafki może posiadać szufladę, wtedy dodatkowo generowane są dwa elementy tworzące podstawę dla drugiej prowadnicy szuflady.

3 łączenia – w tej wersji blenda konstrukcyjna jest wpuszczana i i sięga do drzwi szafki. Ten typ szafki wymaga specjalnego rodzaju zawiasu montowanego na blendzie konstrukcyjnej.

Do blendy montowana jest prostopadle druga blenda w dekorze korpusu. Na obie blendy dochodzą dwie blendy w dekorze frontu.

Szerokości wszystkich blend, poza blendą konstrukcyjną, możliwe są ustawienia parametrami. Wysokości są równe wysokości całkowitej szafki, ale dla blend w dekorze frontu istnieje możliwość ustalenia skróceń, tak by pasowały do wymiarów frontów.

Edycja wymiarów:

Szafka narożna prosta ma możliwość stworzenia maksymalnie jednej przestrzeni. W polu edycji wymiarów jest dostępny dodatkowy wymiar „Edycja szerokości niewidocznej szafki” pozwalający ustalić minimalną, maksymalną i domyślną szerokość części niewidocznej szafki. Za część niewidoczną uznaje się wymiar od boku szafki (włącznie) do prostopadłej względem szafki blendy w dekorze frontu. Szerokość frontu wyliczana jest na podstawie parametru szerokości szafki – szerokość części niewidocznej – szerokość blendy obok frontu.